R.M. Heino

R.M. Heino Oy on Tampereella vuonna 1989 perustettu täyden palvelun moottoripyöräliike. Espoossa olemme toimineet vuodesta 2006. Valikoimaamme kuuluvat myös mönkijät, vesijetit, moottorikelkat, skootterit ja kolmipyörät.

Tampereen myymälästämme löydät laajan valikoiman Ducati, Kawasaki ja Suzuki -moottoripyöriä. Tämän lisäksi edustamme Can-Am mönkijöitä, Spyder Roadster ja Ryker -kolmipyöriä, Honda-skoottereita, Sea-Doo vesijettejä sekä Ski-Doo ja Lynx -moottorikelkkoja. Tarjoamme myös luotettavat huolto- ja varaosapalvelut sekä monipuolisen valikoiman ajovarusteita mm. maahantuomaltamme SWMotech-merkiltä.

Espoon liikkeemme tarjoaa täydet palvelut Harley-Davidson, Ducati ja Suzuki -moottoripyöriin sekä Can-Am mönkijöihin, Spyder Roadster ja Ryker -kolmipyöriin ja Honda-skoottereihin.

Tampereen ja Espoon myymälöiden lisäksi palvelemme sinua myös verkkokaupassamme. Verkkokaupan löydät täältä.

Ota yhteyttä palvelevaan henkilökuntaamme joko paikan päällä, puhelimitse tai sähköpostilla niin autamme sinua kaikissa moottoripyöräily- ja vapaa-ajan liikkumistarpeissasi.

Tervetuloa liikkeisiimme – kahvit tarjoamme aina!

Seuraa meitä Facebookissa: R.M. Heino Tampere tai R.M. Heino Espoo tai Instagramissa.
Tilaa uutiskirje.


R.M. Heino – Espoo

Osoite: Hiirisuontie 2, 02970 Espoo
Puhelinnumero: 010 617 0600
Sähköposti: etunimi.sukunimi@rmheino.fi
Ajoneuvomyynti: 
ajoneuvomyynti.espoo@rmheino.fi
Huolto: huolto.espoo@rmheino.fi
Varuste- ja varaosamyynti: myynti.espoo@rmheino.fi

Aukioloajat

Myynti: ma 10-18, ti-pe 10-17, la 10-14
Huolto: ma-pe 09-17
Puhelin (Vaihde):
010 617 0600

Olemme suljettu 19. - 22.4.19. Palvelemme jälleen normaalisti ti 23.4. alkaen.

R.M. Heino toivottaa hyvää pääsiäistä kaikille!

Katso tarkemmat tiedot

R.M. Heino – Tampere

Osoite: Teerivuorenkatu 8, 33300 Tampere
Puhelinnumero: 010 617 0600
Sähköposti: etunimi.sukunimi@rmheino.fi
Ajoneuvomyynti: ajoneuvomyynti@rmheino.fi
Huolto: huolto@rmheino.fi
Varuste- ja varaosamyynti: myynti@rmheino.fi

Aukioloajat

Myynti: ma 10-18,
ti-pe 10-17, la 10-14
Huolto: ma-pe 10-17
Puhelin (Vaihde):
010 617 0600

Olemme suljettu 19. - 22.4.19. Palvelemme jälleen normaalisti ti 23.4. alkaen.

R.M. Heino toivottaa hyvää pääsiäistä kaikille!

Katso tarkemmat tiedot


Anna palautetta

Kuulemme mielellämme missä asioissa olemme onnistuneet ja missä meillä olisi mahdollisesti parannettavaa.